Aria z XVII wieku: na alt lub baryton

Zgłoszenie do artykułu: Aria z XVII wieku: na alt lub baryton

Aria z XVII wieku: na alt lub baryton Tytuł oryginalny: Arya z XVII wieku: na alt lub baryton Stradella, Aleksander (muzyka)
Dobrski, Julian (osoba sprawcza) Oznaczenie autora wg wydawcy: Stradella Aleksander Obsada instrumentalna: Na alt lub baryton.

Echo : zbiór pieśni obcych z towarzyszeniem fortepianu, 2

Warszawa: Gebethner i Wolff

Warszawa: J. Mękarski (litografia)

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1948 : 1117

Druk muzyczny obejmujący 9 stron.