Ave Regina: canto solo, due violini, violino III e viola di basso...

Ave Regina: canto solo, due violini, violino III e viola di basso ad placitum con basso continuo Szarzyński, Sylwester Stanisław (muzyka)
Szweykowski, Zygmunt Marian (redakcja)
Rutkowski, Bronisław (opracowanie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Szarzyński Sylwester Stanisław, Szweykowski Zygmunt Marian, Rutkowski Bronisław Uzupełnienie: muzyka Sylwester Stanisław Szarzyński ; przygotował do wydania Zygmunt Marian Szweykowski ; bas cyfrowany zrealizował Bronisław Rutkowski Obsada instrumentalna: Canto solo, due violini, violono III e viola di basso ad placitum con basso continuo.

Wydawnictwo Dawnej Muzyki Polskiej, 25

1964

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

marzec 1964

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1964 : 171

Druk muzyczny obejmujący 14 stron o wymiarach 25 na 35 cm. Zawiera teksty równoległe w języku polskim i łacińskim. Przedmowa w języku polskim, angielskim, francuskim, niemieckim i rosyjskim.