4 pieśni weselne z Lubelszczyzny: na chór mieszany a cappella: śr...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

4 pieśni weselne z Lubelszczyzny: na chór mieszany a cappella: średni stopień trudności Szeligowski, Tadeusz (opracowanie)
Wiechowicz, Stanisław (redakcja serii) Oznaczenie autora wg wydawcy: Szeligowski Tadeusz Obsada instrumentalna: Na chór mieszany a cappella.

Seria:

Polska Literatura Chóralna, zeszyt 12

Data wydania:

1948 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Wydanie:

2

Miejsce druku:

Kraków: Zakłady Graficzne „Styl”

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 49 : 36

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 15 stron o wymiarach 24 na 17 cm. Zawiera opracowania muzyczne i teksty utworów:

Swatkowie mali;

Łado, łado;

Wyszła Marysia;

Zajączek.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.