Aria Hani: z I aktu opery Krakatuk

Zgłoszenie do artykułu: Aria Hani: z I aktu opery Krakatuk

Aria Hani: z I aktu opery Krakatuk Tytuł oryginalny: Aria Hani: z I aktu op. Krakatuk Szeligowski, Tadeusz (muzyka)
Niżyńska, Krystyna (słowa)
Młodzianowski, Adam (projekt okładki)
Kozarynowa, Zofia (redakcja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Szeligowski Tadeusz, Niżyńska Krystyna Obsada instrumentalna: Na głos (sopran) z fortepianem.

Arie z Oper Polskich, 15

1960

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

marzec 1960

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 3595

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1960 : 69

Druk muzyczny składający się z 12 stron o wymiarach 30 na 21 cm. Na pierwszej stronie widnieje tytuł: Krakatuk. Aria Hani z 1 aktu. Na ostatniej stronie znajduje się biogram i zdjęcie kompozytora oraz komentarz dotyczący utworu.