Angeli słodko śpiewali: motet: na chór mieszany a cappella

Angeli słodko śpiewali: motet: na chór mieszany a cappella Szeligowski, Tadeusz (muzyka)
Wojtanowicz, Kazimierz (projekt okładki)
Wiśniewska, Danuta (redakcja)
Wiechowicz, Stanisław (redakcja serii) Oznaczenie autora wg wydawcy: Szeligowski Tadeusz Obsada instrumentalna: Na chór mieszany a cappella.

Polska Literatura Chóralna, 233

1957 (copyright)

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

wrzesień 1957

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Postać zapisu:

partytura

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1957 : 607

Druk muzyczny obejmujący 12 stron o wymiarach 24 na 17 cm. Oddany do druku 31 lipca 1957 r. Tekst prezentowanego utworu został przejęty z pieśni maryjnych z XV w.