Gdy przyjdzie czas: slow-rock

Zgłoszenie do artykułu: Gdy przyjdzie czas: slow-rock

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Gdy przyjdzie czas: slow-rock Szpilman, Władysław (muzyka)
Brok, Bronisław (słowa)
Czerny, Edward (instrumentacja)
Jaworska, Krystyna (redakcja)
Martin, Jerzy (redakcja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Szpilman Władysław, Brok Bronisław, Czerny Edward Obsada instrumentalna: saksofon: I alt. Es, II ten. B; trąbka B; akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny)

Tytuł:

Bez ciebie mi źle: slow-fox Szpilman, Władysław (muzyka)
Jurandot, Jerzy (słowa)
Czerny, Edward (instrumentacja)
Jaworska, Krystyna (redakcja)
Martin, Jerzy (redakcja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Szpilman Władysław, Jurandot Jerzy, Czerny Edward Obsada instrumentalna: saksofon: I alt. Es, II ten. B; trąbka B; akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny)

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 245

Data wydania:

1961 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

listopad 1961

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 4519

Postać zapisu:

głosy instrumentalne

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1962 : 276

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 10 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 24 na 18 cm. Oddany do druku 25 października 1961 r. Wydany w ramach serii pod redakcją Krystyny JaworskiejJerzego Martina.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.