A gdzie? – właśnie tu

Zgłoszenie do artykułu: A gdzie? – właśnie tu

A gdzie? – właśnie tu Trzciński, Wojciech (muzyka)
Kołaczkowska, Helena (słowa)
Mass, Zbigniew (instrumentacja)
Andrzejewski, Waldemar (projekt okładki)
Kulikowska, Izabela (redakcja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Trzciński Wojciech, Kołaczkowska Helena, Mass Zbigniew Obsada instrumentalna: Na orkiestrę taneczną.

Wszyscy tańczyli całą noc Skorupka, Adam (muzyka, instrumentacja)
Logan-Tomaszewski, Krzysztof (słowa)
Andrzejewski, Waldemar (projekt okładki)
Kulikowska, Izabela (redakcja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Skorupka Adam, Logan Krzysztof Obsada instrumentalna: Na orkiestrę taneczną.

Utwory Taneczne i Piosenki dla Zespołów Orkiestrowych, 51

1978 (copyright)