Zgłoszenie do artykułu: Pieśni

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Pieśni Walter, Edmund (muzyka)
Przerwa-Tetmajer, Kazimierz (słowa)
Brzozowski, Stanisław Korab (słowa)
Konopnicka, Maria (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Walter Edmund Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem

Data wydania:

1910 (około)

Miejsce wydania:

Lwów: Księgarnia Polska; Warszawa: Księgarnia Edward Wende i Spółka

Miejsce druku:

Wiedeń: Joseph Eberle

Postać zapisu:

partytura

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [ze starego zasobu 287]

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 9 stron w obwolucie o wymiarach 32 na 24 cm. Druk i sztych: Jos. Eberle. Zawiera trzy pieśni:

A kiedy będzie moją żoną...,

A kiedy odchodzi...,

Pod baldachimem drzew....

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.