To dziwna rzecz: slow-fox

Zgłoszenie do artykułu: To dziwna rzecz: slow-fox

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

To dziwna rzecz: slow-fox Wars, Henryk (muzyka)
Starski, Ludwik (słowa)
Drzewiecki, K. (sztych) Oznaczenie autora wg wydawcy: Wars Henryk, Starski Ludwik Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Seria:

Nowa Scena : w wydaniu po zł 1. 50, 46

Data wydania:

1936 (copyright)

Miejsce wydania:

Warszawa: Nowa Scena

Miejsce druku:

Warszawa: Józef Konarzewski (litografia i sztych nut)

Znak wydawniczy:

N. 46 S.

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1936/7 : 1948

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 2 kart o wymiarach 34 na 25 cm. Publikacja zawiera informacje: Wielki przebój z filmu „Dwa dni w raju”. Tytuł oryginalny prezentowanego w publikacji utworu to It`s a strange thing.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.