Aria Agaty: z II aktu opery Wolny strzelec

Zgłoszenie do artykułu: Aria Agaty: z II aktu opery Wolny strzelec

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Aria Agaty: z II aktu opery Wolny strzelec Tytuł oryginalny: Aria Agaty: z II aktu op. Wolny strzelec Weber, Karol Maria (muzyka)
Poźniak, Włodzimierz (redakcja)
Kind, Johann Friedrich (słowa)
Wolff, Gustaw (tłumaczenie)
Krzetuska, Maria (tłumaczenie)
Napieracz, Krystyna (projekt okładki)
Napieracz, Jerzy (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Weber Karl Maria Uzupełnienie: muzyka Karl Maria Weber ; do druku przygotował Włodzimierz Poźniak ; słowa Friedrich Kind ; tłumaczenie z niemieckiego Gustaw Wolff, Maria Krzetuska ; projekt okładki Krystyna i Jerzy Napierac Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Seria:

Opera na Estradzie, 15

Data wydania:

1958

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

lipiec 1958

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1958 : 234

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 16 stron o wymiarach 29 na 20 cm. Na stronie tytułowej tytuł: Wolny strzelec. Aria Agaty z 2 aktu. Publikacja zawiera tekst równoległe w języku polskim i niemieckim.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.