Aria Agaty: z II aktu opery Wolny strzelec

Zgłoszenie do artykułu: Aria Agaty: z II aktu opery Wolny strzelec

Aria Agaty: z II aktu opery Wolny strzelec Tytuł oryginalny: Aria Agaty: z II aktu op. Wolny strzelec Weber, Karol Maria (muzyka)
Poźniak, Włodzimierz (redakcja)
Kind, Johann Friedrich (słowa)
Wolff, Gustaw (tłumaczenie)
Krzetuska, Maria (tłumaczenie)
Napieracz, Krystyna (projekt okładki)
Napieracz, Jerzy (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Weber Karl Maria Uzupełnienie: muzyka Karl Maria Weber ; do druku przygotował Włodzimierz Poźniak ; słowa Friedrich Kind ; tłumaczenie z niemieckiego Gustaw Wolff, Maria Krzetuska ; projekt okładki Krystyna i Jerzy Napierac Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Opera na Estradzie, 15

1958

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

lipiec 1958

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1958 : 234

Druk muzyczny obejmujący 16 stron o wymiarach 29 na 20 cm. Na stronie tytułowej tytuł: Wolny strzelec. Aria Agaty z 2 aktu. Publikacja zawiera tekst równoległe w języku polskim i niemieckim.