Biribi: charleston

Zgłoszenie do artykułu: Biribi: charleston

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Biribi: charleston Wiehler, Zygmunt (muzyka)
Oborski, Bronisław (instrumentacja)
Kuthan, Zbigniew (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Wiehler Zygmunt, Oborski Bronisław, Kuthan Zbigniew Obsada instrumentalna: Na fortepian (głos dyrekcyjny); głos C; saksofon: I alt. Es, II tenor B; perkusję; gitarę; kontrabas; trąbkę B.

Tytuł:

Nasze słoneczniki: rumba Martin, Jerzy (muzyka)
Nowicki, Edmund (instrumentacja)
Tur, Artur (słowa)
Feill, Agnieszka (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Mart Jerzy, Nowicki Edmund, Tur Artur, Feill Agnieszka Obsada instrumentalna: Na fortepian (głos dyrekcyjny); głos C; saksofon: I alt. Es, II tenor B; perkusję; gitarę; kontrabas; trąbkę B.

Seria:

Utwory na Orkiestrę Taneczną, zeszyt 35

Data wydania:

1966 (copyright)

Miejsce wydania:

Warszawa: Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe

Data druku:

czerwiec 1966

Miejsce druku:

Warszawa: Zakłady Graficzne „Tamka”

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1966 : 234

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 9 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 25 na 18 cm.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.