Najcudowniejsze nóżki: slow-fox: wielki sukces E[ugenjusza] Bodo ...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Najcudowniejsze nóżki: slow-fox: wielki sukces E[ugenjusza] Bodo z rewji: „Hallo!” Malicka i Sawan w teatrze „Morskie Oko” Włast, Andrzej (słowa)
Wars, Henryk (muzyka)
Radlicz, Jerzy (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Włast Andrzej, Wars Henryk Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Seria:

Co Śpiewa Warszawa, 184

Data wydania:

1931

Miejsce wydania:

Warszawa: Gebethner i Wolff

Miejsce druku:

Warszawa: Zakłady Graficzne B. Wierzbicki i Spółka

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1931 : 4282

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 4 strony o wymiarach 34 na 26 cm. Zawiera nuty i tekst. Litografia: J. Konarzewski. Na okładce zdjęcia Marii Malickiej i Zbigniewa Sawana.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.