Aria Bronki: z opery „Janek”

Zgłoszenie do artykułu: Aria Bronki: z opery „Janek”

Aria Bronki: z opery „Janek” Tytuł oryginalny: Aria Bronki: z op. „Janek” Żeleński, Władysław (muzyka)
Hoffman, Stanisława (opracowanie)
Hoffman, Jan (opracowanie)
German, Ludomił (słowa)
Młodzianowski, Adam (projekt okładki)
Kozarynowa, Zofia (redakcja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Żeleński Władysław Uzupełnienie: muzyka Władysław Żeleński ; do druku przygotowali Stanisława i Jan Hoffmanowie ; słowa Ludomił German ; projekt okładki Adam Młodzianowski ; redaktor Krystyna Jaworska Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Arie z Oper Polskich, 6

1957

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

styczeń 1957

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 2529

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1957 : 153

Druk muzyczny obejmujący 6 stron o wymiarach 30 na 21 cm. Tytuł okładki: Janek. Aria Bronki. Na ostatniej stronie znajduje się biogram i zdjęcie kompozytora oraz komentarz dotyczący utworu.