Aria Bronki: z opery „Janek”

Zgłoszenie do artykułu: Aria Bronki: z opery „Janek”

Aria Bronki: z opery „Janek” Tytuł oryginalny: Aria Bronki: z op. „Janek” Żeleński, Władysław (muzyka)
Hoffman, Stanisława (opracowanie)
Hoffman, Jan (opracowanie)
German, Ludomił (słowa)
Młodzianowski, Adam (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Żeleński Władysław Obsada instrumentalna: Na głos z fortepianem.

Arie z Oper Polskich, 6

1987 (data prawdopodobna)

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Wydanie:

Data druku:

1987

Kraków: Pracownia Poligraficzna PWM

ISBN:

Znak wydawniczy:

PWM 2529

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1988 : 239/2 (32)

Tytuł okładki: Janek. Aria Bronki. Na ostatniej stronie znajduje się biogram i zdjęcie kompozytora oraz komentarz dotyczący utworu.