Mój cały świat: tango

Zgłoszenie do artykułu: Mój cały świat: tango

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Mój cały świat: tango Żyliński, Romuald (muzyka)
Rusek, Józef (opracowanie)
Kaszkur, Zbigniew (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Żyliński Romuald, Rusek Józef, Kaszkur Zbigniew

Tytuł:

Nie wiemy nic o sobie: slow-fox Żyliński, Romuald (muzyka)
Thomys, Alojzy (opracowanie)
Kubiak, Tadeusz (słowa)
Głowacki, Juliusz (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Żyliński Romuald, Thomys Alojzy, Kubiak Tadeusz, Głowacki Juliusz

Seria:

Utwory na Orkiestrę Taneczną, zeszyt 9

Data wydania:

1961

Miejsce wydania:

Warszawa: „Synkopa”

Data druku:

styczeń 1961

Miejsce druku:

Warszawa: Zakłady Graficzne „Tamka”

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1961 : 161

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 15 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 25 na 18 cm.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.