Silverton

Zgłoszenie do artykułu: Silverton

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Nazwa:

Silverton

Typ wydawcy:

wydawnictwo

Adres internetowy:

http://www.silverton.pl/

Adres stacjonarny:

ul. 1 Maja 35, 41-940 Piekary Śląskie

Informacje

Polskie wydawnictwo fonograficzne powstałe w pierwszej połowie lat 90 XX w. w Piekarach Śląskich.

Początkowo specjalizujące się w wydawaniu na kasetach nagrań mało znanych zespołów punkrockowych. Następnie przeszło do wydawania płyt, przy tym nie ograniczając się tylko do punkrocka.

Wytwórnia wydała płyty takich gwiazd, jak: Big Cyc, Piersi, Czarno-Czarni, Kapela Pieczarków, Kat, Universe[1].

Bibliografia

1. 

http://www.silverton.pl/
Strona internetowa firmy fonograficznej SILVERTON [odczyt: 16.12.2014].