Golec uOrkiestra

Zgłoszenie do artykułu: Golec uOrkiestra

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Osoba
Strzałka
Instrument
Strzałka
Działalność w zespole
Strzałka

Golec, Łukasz

trąbka, flugelhorn, wokal

Golec, Paweł

puzon, tuba, wokal

Golec, Edyta

altówka, wokal

Juroszek, Grzegorz

altówka, wokal

Małyjurek, Andrzej

kontrabas

Puszyński, Krzysztof

akordeon, wokal

Rosenberg, Maciej

skrzypce

gra również na syrenie beskidzkiej

Zawada, Jarosław

skrzypce, wokal

Golec, Wojciech

akordeon, wokal

Grzybowski, Jarosław

perkusja, instrumenty perkusyjne

Michałek, Zbigniew

skrzypce, wokal

Szewczuga, Robert

gitara basowa

Pilch, Łukasz

gitara

Kalicki, Piotr

akordeon

Hady, Mirosław

perkusja

Bibliografia

1. 

Wolański, Ryszard

2. 

http://www.golec.pl/
Oficjalna strona internetowa zespołu Golec uOrkiestra [odczyt: 13.04.2016].