Kasa Chorych

Zgłoszenie do artykułu: Kasa Chorych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Osoba
Strzałka
Instrument
Strzałka
Działalność w zespole
Strzałka

Skibiński, Ryszard

harmonijka ustna

lider do 1983 r.

Tioskow, Jarosław

gitara, wokal

lider od 1994 r.

Kotarski, Andrzej

gitara

Kozioł, Mirosław

perkusja

Pala, Andrzej

instrumenty klawiszowe

Richter, Zbigniew

gitara basowa

Domalewski, Leszek

gitara basowa

Dudek, Włodzimierz

gitara

Kisiel, Marek

saksofon altowy

Kot, Lesław

wokal

Opaliński, Jerzy

wokal

Kaczyński, Jacek

gitara basowa

Wiechnik, Mirosław

perkusja

Kielak, Michał

harmonijka ustna

Kluczyński, Grzegorz

gitara

Szerszyński, Marek

gitara basowa

Bibliografia