Antidotum

Zgłoszenie do artykułu: Antidotum

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Osoba
Strzałka
Rola
Strzałka
Instrument
Strzałka
Utwory
Strzałka

Dwa Plus Jeden

główny wykonawca

Dmoch, Elżbieta

główny wykonawca

flet, wokal

Koman, Janusz

wykonawca gościnny

instrumenty klawiszowe

Kossacz, Jerzy

wykonawca gościnny

instrumenty klawiszowe

Kruk, Janusz

główny wykonawca

gitara, gitara akustyczna, mandolina, instrumenty perkusyjne, wokal

Latalski, Maciej

wykonawca gościnny

gitara basowa

Serafiński, Paweł

wykonawca gościnny

syntezatory

Szlązak, Cezary

główny wykonawca

saksofon tenorowy, saksofon altowy, wokal

Lutczyn, Edward

projekt graficzny

Kowalczyk, Włodzimierz

reżyser nagrań

Bibliografia

1. 

Wolański, Ryszard

2. 

http://kppg.waw.pl/Strona%202019/etykiety.php?plyta=687
Katalog Polskich Płyt Gramofonowych [odczyt: 23.06.2020].