Love me tender

Zgłoszenie do artykułu: Love me tender

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Osoba
Strzałka
Rola
Strzałka
Instrument
Strzałka
Utwory
Strzałka

Gąssowski, Wojciech

główny wykonawca

wokal

Świergiel, Waldemar

dyrygent

Aura

główny wykonawca

chórki

Michalski, Jerzy

fotografie

Velinor, Midżi

fotografie

Pągowski, Andrzej

projekt graficzny

Poniatowski, Andrzej

realizacja dźwięku

Gawroński, Władysław

realizacja dźwięku

Szybka, Renata

realizacja dźwięku

Kowalczyk, Kazimierz

realizacja dźwięku

Bibliografia

1. 

Wolański, Ryszard

2. 

http://www.kppg.waw.pl/Strona%202019/sngPltX.php?utwor=697
Katalog Polskich Płyt Gramofonowych [odczyt: 08.01.2021].