Mury w muzeum raju

Zgłoszenie do artykułu: Mury w muzeum raju

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Mury w muzeum raju

Wykonwca wg wydawcy:

Gintrowski, Kaczmarski, Łapiński

Data wydania:

1991

Wydawca:

Pomaton EMI

Numer katalogowy:

POM CD 008

Nośnik:

CD

Czas trwania:

01:13:20

Data nagrania:

3 listopada 1991

Miejsce nagrania:

Teatr Dramatyczny w Białymstoku

Infomacje

Dodatek drukowany w opakowaniu zawiera komentarz i teksty trzech wierszy J. Kaczmarskiego z 1990 r. dedykowanych „Przemkowi”: O demokracji (Wiwat!), Błędy wróżbitów, Starzejesz się, stary...[2].

Bibliografia

1. 

Wolański, Ryszard

2. 

Katalog Biblioteki Narodowej

3. 

http://www.gintrowski.art.pl/
Strona poświęcona życiu i pracy artystycznej Przemysława Gintrowskiego [odczyt: 07.03.2016].

4. 

Mury w muzeum raju
Okładka płyty.