Posłuchajcie ludzie…

Zgłoszenie do artykułu: Posłuchajcie ludzie…

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Osoba
Strzałka
Rola
Strzałka
Instrument
Strzałka
Utwory
Strzałka

Grzesiuk, Stanisław

główny wykonawca

Ciborowski, Florian

wykonawca gościnny

banjo, mandolina

Błaszczak, Dorota

redaktor

Barucka, Małgorzata

redaktor

Kleszczewski, Andrzej

wykonawca gościnny

gitara

Suchocki, Jerzy

wykonawca gościnny, producent, aranżacja

instrumenty klawiszowe, programowanie

Emanuiłow, Julita

mastering

Thierry, Iwona

manager

Czub, Krzysztof

realizacja dźwięku, mix, mastering

Mielczarek, Mariusz

wykonawca gościnny

saksofon

Bychawski, Marek

wykonawca gościnny

trąbka

Staniewicz, Andrzej

wykonawca gościnny

skrzypce

Bibliografia