Jak się masz kochanie

Zgłoszenie do artykułu: Jak się masz kochanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Osoba
Strzałka
Rola
Strzałka
Instrument
Strzałka
Utwory
Strzałka

Happy End

główny wykonawca

Nowak, Zbigniew

główny wykonawca

instrumenty klawiszowe, wokal

Nowak, Danuta

główny wykonawca

wokal

Mokrzycki, Piotr

główny wykonawca

gitara basowa, wokal

Pankiewicz, Feliks

główny wykonawca

perkusja

Pogorzelski, Jacek

główny wykonawca

gitara, wokal

Wandziewicz, Lidia

główny wykonawca

wokal

Włodarek, Krystyna

główny wykonawca

wokal

Urbański, Janusz

reżyser nagrań

Urbańska, Krystyna

realizacja dźwięku

Karczewski, Andrzej

fotografie

Wieczorek, Anna

projekt graficzny

Bibliografia

1. 

Wolański, Ryszard.

2. 

http://www.kppg.waw.pl/.
Katalog Polskich Płyt Gramofonowych [odczyt: 26.10.2015].