Wiatraki

Zgłoszenie do artykułu: Wiatraki

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Osoba
Strzałka
Rola
Strzałka
Instrument
Strzałka
Utwory
Strzałka

Wiatraki

główny wykonawca

Fabian, Henryk

główny wykonawca

wokal, gitara

Gromek, Ryszard

główny wykonawca

perkusja

Poznakowski, Ryszard

główny wykonawca

wokal, pianino, organy

Sobczyk, Katarzyna

główny wykonawca

wokal

Tarnowska, Jana

główny wykonawca

wokal, instrumenty klawiszowe

Milian, Jerzy

wykonawca gościnny

wibrafon

Zomerski, Henryk

wykonawca gościnny

gitara basowa

Gajewska, Zofia

reżyser nagrań

Złotkowski, Jacek

realizacja dźwięku

Spychalska, Maria

projekt graficzny

Bibliografia

1. 

Wolański, Ryszard

2. 

http://kppg.waw.pl/Strona%202019/etykiety.php?plyta=1548
Katalog Polskich Płyt Gramofonowych [odczyt: 24.08.2016].