Kamiński, Tomasz

Zgłoszenie do artykułu: Kamiński, Tomasz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Nazwisko:

Kamiński, Tomasz

Pseudonim:

Snake

Data urodzenia:

31 marca 1972

Miejsce urodzenia:

Gdańsk

Informacje

Polski muzyk, kompozytor i gitarzysta. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV.

Znany jest przede wszystkim z wieloletnich występów w pop-rockowym zespole Golden Life. Wraz z zespołem nagrał cztery płyty: Gold (2000), www.GoldenLife.pl (2003), Gwiazdy XX wieku (2004) oraz Golden_Life_Hello_Hello_Winner_2008 (2008). W 2011 roku objął funkcję gitarzysty w zespole popowej wokalistki Doroty „Dody” Rabczewskiej[2].

Bibliografia

1. 

Wolański, Ryszard

2. 

http://www.polskirock.art.pl/
Archiwum Polskiego Rocka [odczyt: 22.03.2016].