Kolberger, Krzysztof

Zgłoszenie do artykułu: Kolberger, Krzysztof

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Wykonawca wg wydawcy
Strzałka
Tytuł
Strzałka
Wydawca
Strzałka
Rok wydania
Strzałka
Nośnik
Strzałka
Czas trwania
Strzałka

Kolberger Krzysztof, Romantowska Anna, Strobel Janusz

Strofy dla ciebie

Atina Studio

1999

CD

Kolberger Krzysztof, Trela Jerzy, Szczepkowska Joanna

Wielka pani

Atina Studio

1999

CD

Kukulska Natalia

Natalia

Polskie Nagrania Muza

1999

CD

56:54

Kukulska Natalia

The best of Natalia

Polskie Nagrania Muza

1991

CD

56:59

Różni wykonawcy

Bajki Natalki

Warner Music Poland

2017

CD

Różni wykonawcy

Hadrian Filip Tabęcki. Msza Polska wg x. Jana Twardowskiego

MTJ

1999

CD

56:39

Bibliografia