Wójcik, Michał

Zgłoszenie do artykułu: Wójcik, Michał

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Nazwisko:

Wójcik, Michał

Data urodzenia:

22 listopada 1971

Miejsce urodzenia:

Lublin

Informacje

Artysta kabaretowy, aktor. Członek kabaretu Ani Mru-Mru, do którego zaprosił go Marcin Wójcik. Był pracownikiem teatru lubelskiego Scena Ruchu. Swoje umiejętności ruchowe z powodzeniem wykorzystuje w kabarecie[1]. Występuje w serialu improwizowanym Spadkobiercy. Grał także w polskich filmach: Niania, Od pełni do pełni, Weekend[2].

Bibliografia

1. 

http://www.animrumru.art.pl/
Strona internetowa kabaretu Ani Mru-Mru [odczyt: 14.12.2016].

2. 

http://www.filmpolski.pl
Strona internetowa poświęcona zagadnieniom związanym z polskim filmem [odczyt: 15.12.2016].

3. 

Kozłowska, Agnieszka