No To Co: piosenki, teksty, fotografie

Zgłoszenie do artykułu: No To Co: piosenki, teksty, fotografie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

No To Co: piosenki, teksty, fotografie Antoszewski, Zbigniew (opracowanie)
Kondratowicz, Janusz (komentarz)
Martin, Jerzy (redakcja)
Kwaśniewska, Irena (opracowanie graficzne)
Sielski, Jacek (fotografie)
Dzikowski, Leopold (fotografie)
Karewicz, Marek Andrzej (fotografie)
Tejchman, E. (fotografie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Antoszewski Zbigniew Obsada instrumentalna: głos z akordeonem lub gitarą

Data wydania:

1970 (copyright)

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

listopad 1970

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 6999

Postać zapisu:

głosy instrumentalne

Biblioteka Jagiellońska 22069 I musicalia

Druk muzyczny składający się z 42 stron o wymiarach 18 na 20 cm. Zawiera opracowanie 20 piosenek wykonywanych przez zespół No To Co. W publikacji znajduje się dyskografia zespołu oraz wiele zdjęć członków grupy.