Trubadurzy: piosenki, teksty, fotografie

Zgłoszenie do artykułu: Trubadurzy: piosenki, teksty, fotografie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Trubadurzy: piosenki, teksty, fotografie Antoszewski, Zbigniew (opracowanie)
Kondratowicz, Janusz (komentarz)
Martin, Jerzy (redakcja)
Karewicz, Marek (projekt okładki, fotografie)
Sielski, Jacek (fotografie)
Ruszkowski, Tomasz (fotografie) Oznaczenie autora wg wydawcy: Antoszewski Zbigniew Obsada instrumentalna: głos z akordeonem lub gitarą

Data wydania:

1970

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

lipiec 1970

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 6952

Postać zapisu:

głosy instrumentalne

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 22070 I musicalia

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 52 stron o wymiarach 16 na 20 cm. Zawiera opracowanie 26 piosenek wykonywanych przez zespół Trubadurzy. W publikacji znajduje się dyskografia zespołu oraz wiele fotografii.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.