Ave Maria: modlitwa wysłuchana

Zgłoszenie do artykułu: Ave Maria: modlitwa wysłuchana

Ave Maria: modlitwa wysłuchana Bach, Johann Sebastian (muzyka)
Gounod, Charles François (muzyka) Oznaczenie autora wg wydawcy: Gounod Charles, Bach Johann Sebastian Uzupełnienie: melodia Karola Gounoda; preludium Johanna Sebastiana Bacha Obsada instrumentalna: głos z fortepianem lub organami

Caecilia

Seria 1: zbiór śpiewów religijnych z towarzyszeniem organów lub fortepianu, 122

1922 (po)

Warszawa: Gebethner i Wolff

Warszawa: Zakłady Graficzne B. Wierzbicki i Spółka, J. F. Konarzewski i J. Mękarski (litografia)

Znak wydawniczy:

G. 3533 W.

Postać zapisu:

partytura

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1933/ : 1436

Druk muzyczny obejmujący 8 stron.