Ave Maria: modlitwa wysłuchana

Zgłoszenie do artykułu: Ave Maria: modlitwa wysłuchana

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Ave Maria: modlitwa wysłuchana Bach, Johann Sebastian (muzyka)
Gounod, Charles François (muzyka) Oznaczenie autora wg wydawcy: Bach, Johann Sebastian, Gounod, Charles François Uzupełnienie: melodia Karola Gounoda; preludium Johanna Sebastiana Bacha Obsada instrumentalna: głos z fortepianem lub organami

Seria:

Caecilia: zbiór śpiewów religijnych z towarzyszeniem organów lub fortepianu, 122

Seria 1, 122

Data wydania:

1922 (po)

Miejsce wydania:

Warszawa: Gebethner i Wolff

Miejsce druku:

Warszawa: Zakłady Graficzne B. Wierzbicki i Spółka, J. F. Konarzewski i J. Mękarski (litografia)

Znak wydawniczy:

G. 3533 W.

Postać zapisu:

partytura

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1933/ : 1436

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 8 stron. Zawiera tekst utworu w języku polskim i łacińskim. Wariant tytułu: Preludium z melodią.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.