Walka i pieśń

Zgłoszenie do artykułu: Walka i pieśń

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Walka i pieśń Bednarowicz, Jędrzej (wybór)
Werner, Stanisław (wybór)
Radziejewski, Maciej (opracowanie graficzne) Oznaczenie autora wg wydawcy: Bednarowicz Jędrzej, Werner Stanisław Obsada instrumentalna: 1 lub 2 głosy z podpisanym tekstem

Data wydania:

1968

Miejsce wydania:

Warszawa: Wydawnictwo Związkowe Centralnej Rady Związków Zawodowych

Data druku:

październik 1968

Miejsce druku:

Warszawa: Drukarnia Wydawnictwa Związkowego Centralnej Rady Związków Zawodowych

Postać zapisu:

głosy wokalne

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 7305 II musicalia

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 164 strony o wymiarach 23 na 12 cm. Oddany do druku 28 września 1968 r.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.