Hiszpańskiej syn krainy

Zgłoszenie do artykułu: Hiszpańskiej syn krainy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Hiszpańskiej syn krainy Borel-Clerc, Charles (muzyka)
Rapacki, Wincenty (tłumaczenie)
Briollet, Paul (słowa)
Lelievre_Leo_Felix (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Borel-Clerc Charles Uzupełnienie: muzyka Charles Borel-Clerc ; słowa Briollet et Léo Lelièvre ; słowa polskie Wincentego Rapackiego (syna) Obsada instrumentalna: głos z fortepianem

Seria:

Bawmy się!: wybór kupletów śpiewanych w Teatrze Nowości i innych, 7

Data wydania:

1900 (około)

Miejsce wydania:

Warszawa: Gebethner i Wolff, Wydawnictwo Kasy Przezorności i Pomocy Warszawskich Pomocników Księgarskich

Miejsce druku:

Warszawa: C. Witanowski (litografia)

Znak wydawniczy:

K. 262 P.

Postać zapisu:

partytura

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [ze starego zasobu 219]

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 4 stron o wymiarach 35 na 28 cm. Zawiera tekst utworu w języku polskim i francuskim. Tytuł utworu w języku francuskim brzmi: La Mattchiche.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.