Naręcze bzu: wolny walc

Zgłoszenie do artykułu: Naręcze bzu: wolny walc

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Naręcze bzu: wolny walc Brzeziński, Wacław Cyprian (muzyka)
Gajdeczka, Stanisław (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Brzeziński Wacław, Gajdeczka Stanisław Obsada instrumentalna: saksofon: I alt. Es (klarnet I B), II ten. B (klarnet II B), III alt. Es (klarnet III B); trąbka: I B, II B; gitara; akordeon; fortepian; perkusja; skrzypce: I, II, III; puzon; kontrabas

Tytuł:

Pierwszy siwy włos: tango Jabłoński, Henryk (muzyka)
Winkler, Kazimierz (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Jabłoński Henryk, Winkler Kzimierz Obsada instrumentalna: klarnet: I B, klarnet II B, III B; trąbka: I B, II B; gitara; akordeon; fortepian; perkusja; skrzypce: I, II, III; wiolonczela; kontrabas

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 38

Data wydania:

1955 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

kwiecień 1955

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 1819

Postać zapisu:

głosy instrumentalne

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1955 : 326

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 44 luźne karty w obwolucie o wymiarach 25 na 17 cm.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.