Jak w serenadzie: tango

Zgłoszenie do artykułu: Jak w serenadzie: tango

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Jak w serenadzie: tango Buzuk, Antoni (muzyka)
Kuroń, Bogumił (słowa)
Bilińska, Maria (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Buzuk Antoni, Kuroń Bogumił Obsada instrumentalna: głos z fortepianem

Data wydania:

1949 (data prawdopodobna)

Miejsce wydania:

Warszawa: Wydawnictwo Muzyczne Arcta

Wydanie:

2

Miejsce druku:

Warszawa: Stanisław Rynczak (litografia), Rynczak, Józef (sztych)

Znak wydawniczy:

W. M. 70 S. A.

Postać zapisu:

partytura

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 3744 III musicalia

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 2 karty o wymiarach 34 na 25 cm. Incipit utworu: Milion gwiazd na niebie płonie.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.