Kubuś: fokstrot-swing

Zgłoszenie do artykułu: Kubuś: fokstrot-swing

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Kubuś: fokstrot-swing Cajmer, Jan (muzyka)
Czerny, Edward (muzyka, instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Cajmer Jan, Czerny Edward Obsada instrumentalna: klarnet B; saksofon tenor B; trąbka B; fortepian; skrzypce; akordeon; kontrabas; gitara; perkusja

Tytuł:

Marynarska śpiewka: fokstrot Olearczyk, Edward (muzyka)
Krzemiński, Włodzimierz (słowa)
Abratowski, Jerzy (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Olearczyk Edward, Krzemiński Włodzimierz, Abratowski Jerzy Obsada instrumentalna: saksofon I alt Es (klarnet B); saksofon II tenor B; trąbka B; fortepian; skrzypce; akordeon; kontrabas; gitara; perkusja

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 50

Data wydania:

1955 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

sierpień 1955

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 1998

Postać zapisu:

głosy instrumentalne

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1955 : 557

Infomacje

Druk muzyczny zawierający 23 luźne karty w obwolucie o wymiarze 24 na 17 cm. Oddany do druku 1 lipca 1955 r. Tekst utworu zamieszczone poza zapisem nutowym. Incipit utworu: Pokłoni się najwyższy kran. Na ostatniej stronie widnieje spis numerów, które ukazały się w tej serii: 1–152.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.