Przyjdź, ja czekam Cię!

Zgłoszenie do artykułu: Przyjdź, ja czekam Cię!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Przyjdź, ja czekam Cię! Chaminade, Cécile (muzyka)
Rapacki, Wincenty (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Chaminade Cécile, Rapacki Wincent Uzupełnienie: muzyka Cecile Chaminade; słowa polskie Wincenty Rapacki Obsada instrumentalna: głos z fortepianem

Seria:

Co Śpiewa Warszawa: wybór pieśni, piosnek i kupletów śpiewanych na koncertach i w teatrach, 2

Data wydania:

1910 (około)

Miejsce wydania:

Warszawa: Gebethner i Wolff

Miejsce druku:

Warszawa: Cyprian Witanowski (litografia)

Znak wydawniczy:

G. 3979 W.

Postać zapisu:

partytura

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc] 1966 : 705

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 6 stron o wymiarach 35 na 27 cm. Na stronie tytułowej widnieje komentarz: z farsy „Hotel Pompadur”. Incipit utworu: Ptasząt gwar w leśnej zabrzmiał głuszy. Incncipit utworu: Les beaux jours vont enfin renaitre. Wariant tytułu: Viens, mon bien-aimé. Na stronie tytułowej spis numerów serii: 1–5.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.