Zgłoszenie do artykułu: Prośba

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Prośba Tytuł oryginalny: Priere Crémieux, Octave (muzyka)
Rapacki, Wincenty (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Cremieux Octave, Rapacki Wincenty syn Obsada instrumentalna: mezzosopran z towarzyszeniem fortepianu

Seria:

Co Śpiewa Warszawa, 10

Data wydania:

1910 (około)

Miejsce wydania:

Warszawa, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań: Gebethner i Wolff; New York: The Polish Book Importing Co.

Miejsce druku:

Warszawa: Cyprian Witanowski (litografia)

Znak wydawniczy:

G. 4147 W.

Postać zapisu:

partytura

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 6 stron o wymiarach 33 na 26 cm. Zawiera tekst utworu w języku polskim i francuskim. Na stronie tytułowej zamieszczono spis numerów, które ukazały się w tej serii: 1–35.

Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013.