Piosenka o szarym człowieku

Zgłoszenie do artykułu: Piosenka o szarym człowieku

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Piosenka o szarym człowieku Czerny, Edward (muzyka)
Dumnicka, Jadwiga (słowa)
Prejzner, Tadeusz (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Czerny Edward, Dumnicka Jadwiga, Sokulski Adam Obsada instrumentalna: fortepian (organy); instr. in C (gitara); instr. in Es; instr. in B

Tytuł:

Miłość jak rzeka Hertel, Mikołaj (muzyka)
Walczak, Grzegorz (słowa)
Rajewicz, Włodzimierz (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Hertel Mikołaj, Walczak Grzegorz, Rajewicz Włodzimierz Obsada instrumentalna: fortepian (organy); instr. in C (gitara); instr. in Es; instr. in B

Seria:

Utwory Taneczne i Piosenki dla Zespołów Orkiestrowych

Data wydania:

1982 (copyright)

Miejsce wydania:

Warszawa: Wydawnictwo Muzyczne Agencji Autorskiej

Miejsce druku:

Warszawa: Drukarnia Agencji Autorskiej

Postać zapisu:

głosy instrumentalne

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 23529 II musicalia

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 20 stron. Wydawany w ramach serii pod redakcją Izabelli Kulikowskiej. Okładkę projektował Waldemar Andrzejewski. Teksty utworu zamieszczone na odrębnych stronach poza zapisem nutowym. Incipit utworu pierwszego: W szarości dnia. Incipit utworu drugiego: Nocą dudni zegar.

Dostęp
Finansowanie

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007–2013.