Pięć pieśni na chór męski ze słowami Adama Asnyka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Pięć pieśni na chór męski ze słowami Adama Asnyka Tytuł oryginalny: Pięć pieśni na chór męzki ze słowami Adama Asnyka Dworzaczek, Alojzy (muzyka)
Asnyk, Adam (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Dworzaczek Alojzy, Asnyk Adam Obsada instrumentalna: chór męski W zbiorze: Śpiewy chóralne Alojzego Dworzaczka , 2

Data wydania:

1903 (data cenzury)

Miejsce wydania:

Warszawa: Wydawnictwo Muzyczne Karola Dworzaczka i Romana Etlisa, Gebethner i Wolff

Miejsce druku:

Warszawa: Julian Mękarski (litografia, sztych nut)

Postać zapisu:

głosy wokalne

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska 15198 III musicalia

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 11 stron o wymiarach 28 na 18 cm. Wydany nakładem Karola Dworzaczka i Romana Etlisa. Skład główny: Gebethner i Wolff. Publikacja dedykowana Dyrektorowi Lutni Łódzkiej. Zawiera następujące utwory:

  • Nie będę cię rwała: krakowiak,
  • Zmarłej dziewicy,
  • Za moich młodych lat,
  • Gdy...,
  • Noc taka jasna.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.