Jesienna rozłąka: slow-fox

Zgłoszenie do artykułu: Jesienna rozłąka: slow-fox

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Jesienna rozłąka: slow-fox Gert, Jerzy (muzyka)
Brok, Bronisław (słowa)
Czubaty, Roman (instrumentacja)
Martin, Jerzy (redakcja)
Kozarynowa, Zofia (redakcja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Gert Jerzy, Brok Bronisław, Czubaty Roman Obsada instrumentalna: saksofon: I alt Es, II tenor B; trąbka B; skrzypce i akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny)

Tytuł:

Marianna Ruda: swing Markiewicz, Adam (muzyka)
Choiński, Bogusław (słowa)
Gałkowski, Jan (słowa)
Czubaty, Roman (instrumentacja)
Martin, Jerzy (redakcja)
Kozarynowa, Zofia (redakcja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Markiewicz Adam, Choiński Bogusław, Gałkowski Jan, Czubaty Roman Obsada instrumentalna: saksofon: I alt Es, II tenor B; trąbka B; skrzypce i akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny)

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 246

Data wydania:

1963 (data druku)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Wydanie:

2

Data druku:

październik 1963

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Znak wydawniczy:

PWM 5195

Postać zapisu:

głosy instrumentalne

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1964 : 19

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 10 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 24 na 18 cm. Oddany do druku 2 lipca 1963 r. Wydany w ramach serii pod redakcją Krystyny JaworskiejJerzego Martina. Incipit utworu pierwszego: Smutna o zmierzchu się błąka. Incipit utworu drugiego: Mieszkanie, klatka z kanarkiem, numer dziesięć. Na ostatniej stronie zamieszczono wykaz utworów, które ukazały się w tej serii: 206–245.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.