Jeszcze dziś: beguine

Zgłoszenie do artykułu: Jeszcze dziś: beguine

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Jeszcze dziś: beguine Gert, Jerzy (muzyka)
Śliwiak, Tadeusz (słowa)
Dobrzański, Tadeusz (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Gert Jerzy, Śliwiak Tadeusz, Dobrzański Tadeusz Obsada instrumentalna: Na trąbkę I, II B; saksofon: I alt Es, II tenor B, III alt Es; skrzypce-akordeon; puzon; kontrabas lub gitarę; fortepian (głos dyrekcyjny); perkusję.

Tytuł:

Nie proszę o miłość: beguine Karasiński, Zygmunt (muzyka)
Tylczyński, Andrzej (słowa)
Czerny, Edward (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Karasiński Zygmunt, Tylczyński Andrzej, Czerny Edward Obsada instrumentalna: Na trąbkę I, II B; saksofon: I alt Es, II tenor B, III alt Es; skrzypce (głos dyrekcyjny); puzon; kontrabas; fortepian (głos dyrekcyjny); perkusję.

Seria:

Utwory na Orkiestrę Taneczną, zeszyt nr 3

Data wydania:

1960

Miejsce wydania:

Warszawa: „Synkopa”

Data druku:

sierpień 1960

Miejsce druku:

Warszawa: Zakłady Graficzne „Tamka”

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1960 : 490

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 21 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 25 na 18 cm. Zawiera nuty i teksty.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.