Annabel Lee: slow-fox

Zgłoszenie do artykułu: Annabel Lee: slow-fox

Annabel Lee: slow-fox Gold, Henryk (muzyka)
Brzechwa, Jan (słowa)
Wesby, Iwo (aranżacja)
Walentynowicz, Marian (projekt okładki) Oznaczenie autora wg wydawcy: Gold Henryk, Wesby Iwo, Szer-Szeń Obsada instrumentalna: głos z fortepianem

Co Śpiewa Warszawa, 207

1931 (copyright)

Warszawa: Gebethner i Wolff

Warszawa: Zakłady Graficzne B. Wierzbicki i Spółka (druk), J. Konarzewski (litografia); W. Kościesza (sztych)

Znak wydawniczy:

G. 7015 W.

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1932 : 457

Wielki sukces Eugeniusza Bodo i Tadeusza Olszy w teatrze „Wesołe oko” w rewii pt. „Bez paszportów i wiz”.