Mała stacja: tango

Zgłoszenie do artykułu: Mała stacja: tango

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Mała stacja: tango Grudziński, Czesław (muzyka)
Choiński, Bogusław (słowa)
Gałkowski, Jan (słowa)
Radzik, Marian (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Grudziński Czesław, Choiński Bogusław, Gałkowski Jan, Radzik Marian Obsada instrumentalna: Na klarnet: I, II B; skrzypce I, II, III (głos dyrekcyjny); akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny); gitarę; kontrabas.

Tytuł:

Dziewczyna z radia: tango Stryjkowski, Wiktor (muzyka)
Winkler, Kazimierz (słowa)
Radzik, Marian (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Stryjkowski Wiktor, Winkler Kazimierz, Radzik Marian

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 152

Data wydania:

1959

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

wrzesień 1959

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1959 : 380

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 9 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 25 na 18 cm. Publikacja została oddana do druku 5 sierpnia 1959 r. Zawiera nuty i teksty.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.