Czasem bywa tak: wolny walc

Zgłoszenie do artykułu: Czasem bywa tak: wolny walc

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Czasem bywa tak: wolny walc Jabłoński, Henryk (muzyka)
Winkler, Kazimierz (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Jabłoński Henryk, Winkler Kazimierz Obsada instrumentalna: Na saksofon: I alt. Es, II tenor B, III alt Es, IV ten. B; trąbkę I, II B; puzon; akordeon (głos dyrekcyjny); fortepian (głos dyrekcyjny); skrzypce I, II, III; gitarę; wiolonczelę; kontrabas; perkusję.

Tytuł:

Piosenka nieortograficzna: fokstrot Szpilman, Władysław (muzyka)
Winkler, Kazimierz (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Szpilman Władysław, Winkler Kazimierz Obsada instrumentalna: Na saksofon: I alt. Es, II tenor B, III alt Es; trąbkę I, II B; puzon; akordeon; fortepian (głos dyrekcyjny); skrzypce I, II, III; gitarę; kontrabas; perkusję.

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 56

Data wydania:

1955

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

listopad 1955

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1956 : 51

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 40 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 24 na 17 cm. Oddany do druku 5 listopada 1955 r. Zawiera nuty i teksty.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.