Na przedmieściu mym pachnie piwo: walc

Zgłoszenie do artykułu: Na przedmieściu mym pachnie piwo: walc

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Na przedmieściu mym pachnie piwo: walc Januszko, Andrzej (muzyka)
Winkler, Kazimierz (słowa)
Mazur, Krzysztof Antoni (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Januszko Andrzej, Winkler Kazimierz, Orlik Antoni Obsada instrumentalna: Na trąbkę B; klarnet: I B, II B; fortepian (głos dyrekcyjny); skrzypce i akordeon (głos dyrekcyjny); gitarę lub kontrabas.

Tytuł:

Walczyk na cztery ręce Kaszczyc, Henryk (muzyka)
Starski, Ludwik (słowa)
Mazur, Krzysztof Antoni (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Kaszczyc Henryk, Starski Ludwik, Orlik Antoni

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 276

Data wydania:

1963

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

styczeń 1963

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1963 : 131

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 8 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 25 na 18 cm. Oddany do druku 29 listopada 1962 r. Zawiera nuty i teksty.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.