Przybywajcie, krasnoludki: swing

Zgłoszenie do artykułu: Przybywajcie, krasnoludki: swing

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Przybywajcie, krasnoludki: swing Januszko, Andrzej (muzyka)
Urgacz, Tadeusz (słowa)
Radzik, Marian (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Januszko Andrzej, Urgacz Tadeusz, Radzik Marian Obsada instrumentalna: Na saksofon: I alt Es, II tenor B; skrzypce i akordeon (głos dyrekcyjny); trąbkę B; gitarę i kontrabas; fortepian (głos dyrekcyjny).

Tytuł:

To nie sen: rock Januszko, Andrzej (muzyka)
Bocheński, Jacek (słowa)
Rusek, Józef (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Januszko Andrzej, Hosper Adam, Rusek Józef Obsada instrumentalna: Na saksofon: I alt Es, II tenor B; skrzypce i akordeon (głos dyrekcyjny); trąbkę B; gitarę i kontrabas; fortepian (głos dyrekcyjny).

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 271

Data wydania:

1962

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

lipiec 1962

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1962 : 359

Infomacje

Druk muzyczny obejmujący 11 luźnych kart w obwolucie o wymiarze 24 na 18 cm. Oddany do druku 23 maja 1962 r. Zawiera nuty i teksty.

Dostęp
Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.