W kinematografie: charleston

Zgłoszenie do artykułu: W kinematografie: charleston

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

W kinematografie: charleston Januszko, Andrzej (muzyka, instrumentacja)
Choiński, Bogusław (słowa)
Gałkowski, Jan (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Januszko Andrzej, Choinski Bogusław, Gałkowski Jan Obsada instrumentalna: Na fortepian (głos dyrekcyjny); głos C; saksofon: I alt. Es, II ten. B; gitarę; kontrabas; trąbkę.

Tytuł:

Bratek: twist Maciejewski, Stefan (muzyka)
Uzdowski, Czesław (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Maciejewski Stefan, Uzdowski Czesław Obsada instrumentalna: Na fortepian (głos dyrekcyjny); głos C (głos dyrekcyjny); saksofon: I alt. Es, II ten. B; gitarę; kontrabas; trąbkę.

Seria:

Utwory na Orkiestrę Taneczną, zeszyt nr 30

Data wydania:

1965

Miejsce wydania:

Warszawa: Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe

Miejsce druku:

Warszawa: Zakłady Graficzne „Tamka”

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1965 : 386

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 13 luźnych kart, w obwolucie o wymiarach 25 na 18 cm. Zawiera nuty i teksty.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.