Au R’voir... et Merci!: sopran

Zgłoszenie do artykułu: Au R’voir... et Merci!: sopran

Au R’voir... et Merci!: sopran Jouve, Ed. (muzyka)
Rapacki, Wincenty (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Jouve Ed., Rapacki Wincent Uzupełnienie: muzyka Ed. Jouve ; słowa polskie Wincenty Rapacki Obsada instrumentalna: Na sopran z fortepianem.

Co Śpiewa Warszawa, 17

Warszawa: Gebethner i Wolff

Warszawa: C. Witanowski (litografia)

Znak wydawniczy:

G 4352 W

Biblioteka Jagiellońska [akc] 1953 : 731

Brak informacji o dacie wydania publikacji. Publikacja zawiera tekst równolegle w języku polskim i francuskim.