Śliczny biały konik: swing

Zgłoszenie do artykułu: Śliczny biały konik: swing

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Śliczny biały konik: swing Karasiński, Zygmunt (muzyka)
Choiński, Bogusław (słowa)
Gałkowski, Jan (słowa) Oznaczenie autora wg wydawcy: Karasiński Zygmunt, Choiński Bogusław, Gałkowski Jan Obsada instrumentalna: Na saksofon: I alt Es, II tenor. B, III alt. Es; trąbkę B; skrzypce; akordeon; fortepian; gitarę; kontrabas; perkusję.

Tytuł:

Pies Dingo: swing Żyliński, Romuald (muzyka)
Choiński, Bogusław (słowa)
Gałkowski, Jan (słowa)
Czyż, Wacław (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Żyliński Romuald, Choiński Bogusław, Gałkowski Jan, Czyż Wacław Obsada instrumentalna: Na saksofon: I alt Es, II tenor. B, III alt. Es; trąbkę B; skrzypce; akordeon; fortepian; gitarę; kontrabas; perkusję.

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 170

Data wydania:

1959 (copyright)

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Data druku:

listopad 1959

Miejsce druku:

Kraków: Krakowskie Zakłady Graficzne Nr 5

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1960 : 5

Infomacje

Druk muzyczny składający się z 11 luźnych kart w obwolucie o wymiarach 25 na 18 cm.

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.