Z tobą: tango

Zgłoszenie do artykułu: Z tobą: tango

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 (Dz. U. poz. 1000), w celu wymiany informacji z zakresu polskiej pieśni i piosenki. Wymiana informacji będzie się odbywać zarówno za pośrednictwem niniejszego formularza jak i bezpośrednio, w dalszym toku spraw, redaktora bazy danych, prowadzącego korespondencję z właściwego dla niego adresu mailowego.
Administratorem danych jest Ośrodek Kultury „Biblioteka Polskiej Piosenki” z siedzibą w Krakowie przy ulicy Krakusa 7. Wszelkie dokładne informacje o tym jak zbieramy i chronimy Twoje dane uzyskasz od naszego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (iodo@bibliotekapiosenki.pl).
Wszystkim osobom, których dane są przetwarzane, przysługuje prawo do ochrony danych ich dotyczących, do kontroli przetwarzania tych danych oraz do ich uaktualniania, usunięcia jak również do uzyskiwania wszystkich informacji o przysługujących im prawach.

Tytuł:

Z tobą: tango Kozłowski, Jan Anastazy (muzyka)
Łebkowski, Mirosław (słowa)
Werner, Stanisław (słowa)
Oborski, Bronisław (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Kozłowski Jan, Łebkowski Mirosław, Werner Stanisław, Oborski Bronisław Obsada instrumentalna: Na gitarę i kontrabas; klarnet: I B, II B; skrzypce: I, II, III; akordeon; fortepian (głos dyrekcyjny).

Tytuł:

Srebrzysty nokturn: tango Mart, Jerzy (muzyka)
Lipniacki, Wojciech (słowa)
Machan, Wiesław (instrumentacja) Oznaczenie autora wg wydawcy: Mart Jerzy, Lipniacki Wojciech, Machan Wiesław Obsada instrumentalna: Na gitarę i kontrabas; klarnet: I B, II B; skrzypce: I, II, III; akordeon; fortepian (głos dyrekcyjny).

Seria:

Biblioteka Orkiestr Tanecznych, 275

Data wydania:

1962

Miejsce wydania:

Kraków: Polskie Wydawnictwo Muzyczne

Typ publikacji:

druk muzyczny

Sygnatura:

Biblioteka Jagiellońska [akc.] 1962 : 744

Finansowanie

Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.